top of page
HOME-550-311-SOFI.jpg

הגוף שלך עובד קשה, ללא הפסקה,

לנטרל ולסלק את כל הרעלים

שמגיעים מהסביבה שבה אנו חיים.

אצל הרבה מאיתנו הוא לא מצליח לעמוד בקצב
ואז מתחילים להופיע

כל מיני אתגרי בריאות:

כאבי ראש, עייפות כרונית,

השמנה, סכרת, בעיות פריון
ובסופו של דבר גם סרטן

אפשר לעזור לו

הרבה תלוי בך

יותר מחצי מהרעלים

תלויים בבחירות שלך

קורס "בית בריא" מלמד

איך אפשר לעזור לגוף שלנו

ע"י הפחתת עומס הרעלים

שהוא חשוף אליהם

זהו הוא קורס וידאו בעברית,

ייחודי בארץ,

שמלמד שלב אחרי שלב

מה לעשות

כדי להפחית את החשיפה אצלך בבית

קבלי במתנה! 
פרק התנסות חינם:

אם את כאן כנראה שהבנת שרעלים בגוף גורמים לנו לכל מיני אתגרי בריאות, ואת רוצה לעשות משהו בנידון. יש תחושה כזו שהרעלים נמצאים "שם" ואין מה לעשות. האמת שזה ממש לא נכון ויותר מחצי מהרעלים שאנחנו חשופים אליהם נמצאים אצלנו בבית, ומקורם במוצרי צריכה שאנחנו קונים.

אולי כבר היתה לך הרגשה שזה ככה אבל לא ידעת מאיפה להתחיל, והשינויים שצריך לעשות נראו לך קשים ליישום ויקרים מידי. אני לגמרי מבינה את זה, כי גם אני הרגשתי ככה.

כשהייתי בת 17 חליתי במחלה אוטואימונית, ומאז, כבר 40 שנה אני במסע של חיפוש דרכים להחלים ולהרגיש יותר טוב. אחד הנושאים שגיליתי, ושכמעט אף אחד לא מדבר עליהם, זו ההשפעה העצומה שיש לרעלים סביבתיים על הבריאות.

עכשיו שאני מבינה את זה ועשיתי את השינויים לנקות את הבית שלי מרעלים, ואני מרגישה את האפקט על הבריאות שלי, בוער בעצמותי לשתף את כל מי שרק מוכן לשמוע בידע שאספתי במשך השנים, והשיטה שיצרתי.

כשהבית נקי מרעלים, יש יותר אנרגיה, המוח עובד יותר טוב, ישנים יותר טוב ואפילו החלומות יותר עשירים ובהירים. כשמסלקים את הרעלים מהבית יש פחות כאבים, פחות אלרגיות, פחות בעיות הורמונאליות ובעיות פריון ומשתחררים מכל מיני מחלות כרוניות. גם הילדים יותר רגועים ומרוכזים. זו גם השקעה לעתיד - אנחנו מפחיתים משמעותית את הסיכון לסכרת, דמנציה, אלצהיימר וסרטן.

בשיטה שיצרתי אנחנו סוקרים את הבית חדר אחר חדר, ובכל חדר מתמקדים ב"מפגעים" שאופיניים לחדר זה. בשלב הראשון אנחנו מזהים את המוצרים האשמים, בשלב השני אנחנו מכירים את התחליפים למוצרים האלה ומתחילים להתידד איתם, ובשלב השלישי אנחנו עוברים ליישם.

ניקוי רעלים מהגוף מתחיל בבית נקי מרעלים

מבנה הקורס ותוכן העניינים

הקורס בן תשעה שיעורים, וכל שיעור כולל כמה סרטוני הדרכה בוידאו, ראיונות עם מומחים, הפניות למוצרים תחליפיים וצ'קליסטים. רצוי לעבור על שיעור אחד בחודש, אבל אפשר להתקדם בקצב שמתאים לך. להלן פירוט הנושאים שעליהם נעבור:

מבוא

בשיעור המבוא אני רוצה לחזור ולהדגיש בפניך למה כל כך חשוב שננקה את הבית מרעלים ונדבר קצת איך יתנהל הקורס ומה התהליך שאנחנו עומדים לעבור.

house-163526_1280.jpg

שיעור 1: חדר האמבטיה

באמבטיה נמצאים כל מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה שאנחנו משתמשים לנקות ולטפח את עצמנו. הרבה ממוצרים אלה מכילים חומרים משבשי הורמונים. נבין איזה נזקים החומרים האלה יכולים לגרום לנו, ואילו מוצרי טיפוח עדיף לבחור.

שיעור 2: חדר הכביסה

מה כבר יכול להזיק לנו בחדר הכביסה? מסתבר שבאבקת הכביסה ובמרכך יש חומרים שנשארים על הבגד ומשפיעים עלינו כשאנחנו לובשים את הבגדים. נכיר תחליפים בריאים שאין בהם את החומרים הללו.

washhouse-294621_1280.png

שיעור 3: מים

מי הברז, בניגוד למה שהרשויות מספרות לנו, אינם ראויים לשתייה, מעצם זה שהם שמוסיפים להם כלור כדי לחטא אותם. בפרק הזה נלמד מה יש במים שמגיעים אלינו לברז ומה אנחנו יכולים לעשות כדי להפוך אותם למים זכים וטהורים שמיטיבים עם הבריאות.

drops-of-water-578897_1280.jpg

שיעור 4: המטבח

נפתח את הארון שמתחת לכיור ונסתכל איזה חומרי ניקוי יש לנו בבית, נגלה מי מהם עדיף להשאיר מחוץ לבית ונכיר תחליפים יותר בריאים. נסתכל על הסירים, המחבתות והכלים בהם אנו מבשלים ומאחסנים את המזון ונגלה אילו מהם עלולים להזיק לנו, ומה כדאי להשתמש במקום. וכמובן, בפרק שעוסק במטבח אי אפשר בלי לדבר לפחות קצת על אוכל.

kitchen-294596_1280.png

שיעור 5: תאורה

אתם לא מבינים עד כמה דבר כל כך שגרתי כמו תאורה יכול להשפיע על איך אנחנו מרגישים, ובעיקר על איכות השינה ומידת האנרגיה שיש לנו, או לחילופין עייפות. בפרק הזה נתעמק באור ואיך הוא יכול להועיל או להזיק לבריאות שלנו. איזה סוגים של תאורה מלאכותית יש, ואיך ניצור לנו בבית תאורה מקדמת בריאות.

day-night.jpg

שיעור 6: קרינה

זה אולי הנושא הכי חשוב והכי כבד שנדבר עליו. קרינה זה הסיגריות של הדור שלנו. המדע כבר מתריע בצורה חד משמעית עד כמה הנושא הזה קריטי, אולם עד שהחברות והרשויות יישרו קו יכול לקחת שנים. בנתיים אנחנו יכולים לקחת אחריות לפחות אצלנו בבית. נלמד איך לאתר את מקורות זיהום הקרינה בבית ומה לעשות כדי להקטין את החשיפה.

wireless-308829_1280.png

שיעור 7: חדר השינה

אנחנו מבלים כמעט שליש מהחיים שלנו בחדר השינה. זה הזמן שבו יש לגוף שלנו הזדמנות לנוח ממתקפת הרעלים שהוא חשוף אליהם במשך היום ולעשות ניקוי רעלים, תחזוקה ותיקונים. אם גם בשעות האלה הוא לא מוצא מקלט מהמפגעים... בפרק הזה נגלה מה בחדר השינה מתקיף את הגוף שלנו בלילה וכיצד ניתן להפוך חדר זה למקלט בטוח לשינה והתחדשות.

house-294594_1280.png

שיעור 8: האויר

רוב הזמן, האויר בבית יותר מזוהם מהאויר בחוץ, כי חוץ מהזיהום שבא מבחוץ האויר בבית צובר סוגים שונים של VOC שנפלטים, למשל, מהצבע של הקירות, מרהיטים, מבדים שעברו טיפול עם חומרים מונעי בערה, מדיו של מדפסת, דיאודורנטים, חומרי ניקוי, חומרי הדברה ועוד סוגים שונים של מוצרי צריכה שיש לנו בבית. מעבר לסילוק המזהמים נכיר צמחים שעוזים לנקות את האויר ועוד דרכים לטיהור האויר בבית.

window-with-sea-view-4292896_1920.png

שיעור 9: עובש

אחד המזהמים הנסתרים שגורמים להרבה אנשים להרגיש עייפות, סחרחורות, קשיי ריכוז, ועוד תופעות מסתוריות ולא מוסברות זה לא חומר כימי מעשה ידי אדם, אלא משהו שבא לגמרי מהטבע: עובש. בפרק זה נלמד אילו סוגים של עובש עלולים להזיק, היכן הם מסתתרים, איך נגלה אם הם נמצאים אצלנו בבית, ומה אפשר לעשות כדי להמנע מהם.

mold-monster.png

הי, אני יעל שחם גפני, יועצת לתזונה ואורח חיים בריא ומורה ליוגה. לפני 39 שנים, בהיותי בת 17 חליתי במחלה אוטואימונית של בלוטת התריס. מאז אני במסע של חיפוש דרכים להחלים ולהרגיש יותר טוב. הייתי טבעונית, למדתי תזונה, הקפדתי על אכילה בריאה, אבל כל מיני תסמינים המשיכו להציק. חשבתי שזה בגלל סטרס והתחלתי לתרגל יוגה, עשיתי קורס מורים והיום אני מורה לקונדליני יוגה, ובכל זאת המשיכו אתגרי הבריאות. בסוף עליתי על נושא שכמעט אף אחד לא מדבר עליו, והוא ההשפעה העצומה שיש לרעלים סביבתיים על הבריאות. למדתי עד כמה אנחנו מוקפים בחומרים מזיקים שמקורם במוצרי הצריכה שאנו משתמשים בהם. מאז אני חוקרת את הנושא, לוקחת קורסים, קוראת ספרים ומאמרים, ומיישמת בבית את מה שלמדתי. סוף סוף אני מתחילה לראות שיפור בבריאות בעקבות המאמצים האלה, ורוצה להביא את הבשורה לכל מי שמוכן לשמוע!

הכירו אותי

מידע נוסף על הקורס

למי מיועד הקורס?

אם את או בן משפחה מתמודדים עם אתגרים בריאותיים, או שאת בעלת מודעות גבוהה לבריאות ורוצה להתקדם לשלב הבא בשמירה על בריאותך – הקורס הזה בשבילך.
אם אתם מטפלים שבאים במגע יומיומי עם מאותגרי בריאות – הקורס הזה עוד יותר בשבילכם, וגם יש לי הצעה מיוחדת עבורכם.

איך משתתפים בקורס

נרשמים לקורס דרך הכפתור למטה ומשלמים בכרטיס אשראי. מתחילים לצפות בסרטונים של הפרק הראשון של הקורס. בכל חודש יפתח לצפיה פרק נוסף בקורס ותוכלי לצפות בשיעורים של פרק זה בזמן שנוח לכך ובקצב שמתאים לכך.

מה זה כולל?

בשיטה שלי לניקוי הבית מרעלים אנחנו עוברים על החדרים השונים בבית.

 

לכל חדר אנחנו עושים את הצעדים הבאים:

  1. מזהים את המפגעים שאופיניים לחדר הזה ואיך הם עלולים להזיק לנו

  2. מכירים את האלטרנטיבות הבריאות שקיימות ומתחילים להתידד איתן

  3. עוברים לשלב היישום - משחררים מהבית את הדברים המזיקים ומחליפים אותם במוצרים בריאים

 

השיעורים הם בפורמט וידאו עם מצגות וגם ראיונות עם אנשים רלונטים לאותו פרק.

בנוסף תקבלו ליווי ותמיכה דרך קבוצת פייסבוק סגורה. 

הגישה לקורס היא לתקופה בלתי מוגבלת, וכמובן אידע אתכם לגבי כל דבר חדש שיתווסף לקורס בעתיד.

תכלס... עם מה יוצאים מהקורס

הקורס מתוכנן בכוונה כך שיש לך חודש שלם להפנים את מה שלומדים בכל פרק.

שינוי זה תהליך ובונים אותו נדבך על גבי נדבך.

בסופו של דבר תצאי מהקורס עם:

1

list-2389219_640-with-magnifying-glass.jpg

זיהוי ואיתור

מזהים ומאתרים מה הדברים שיש אצלך בבית שפוגעים בבריאות שלך ושל בני הבית

2

list-2389219_640-new-color.jpg

חלופות

 תכירי מוצרים תחליפיים שיכולים לשמש אלטרנטיבה בריאה למוצרים שאת רגילה אליהם 

3

house-163526_1280.jpg

בית בריא

אחרי שתעשי את השינויים תגורי בבית בריא שתומך בחיים בריאים לכל בני המשפחה

כמה זה עולה

את מקבלת קורס בן עשרה שיעורים גדושים ומלאי מידע, קישורים לספקים ומוצרים שיקצרו לך תהליכים בהפיכת הבית לבריא, תמיכה וליווי שלי דרך קבוצת פייסבוק סגורה.

כבונוס תוכלי לשמוע ראיונות עם מומחים בתחום: טלי מצליח - הבעלים של לבנדר קוסמטיקס, דנה מצא דן - המקימה של פרויקט "האמת על המים", עודד מנצורה - מומחה בנושא מים מובנים, תמי זורי - המקימה של "עץ בעיר", עמיר בורנשטיין - מומחה בהפחתת החשיפה לקרינה ועוד 

כל זה במחיר מצחיק של

495 ש"ח

הרשמי ואחזור אליך

bottom of page